Csatlakozz a GRANTIS csapatához!

Helyezzük együtt új alapokra a pénzügyi tanácsadást!

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Egy tanácsadó cég, aminek büszkén
vállalhatod a nevét

Meglehetősen bizalmi szakma a miénk, és ha a pénzügyekről van szó, akkor bizalom terén jelentős hátrányból indulunk. Az évek alatt viszont elértük, hogy a GRANTIS neve egybeforrjon a független és professzionális pénzügyi tanácsadással, amiről több száz ügyfélvélemény tanúskodik az interneten. Ha csatlakozol a GRANTIS csapatához, akkor egy olyan cég részese lehetsz, aminek büszkén felvállalhatod a nevét.

Két fiatal, aki mert nagyot álmodni

A GRANTIS két későbbi alapítója, Deák Ferenc István és Sebestyén András tanácsadó cégeknél kezdték pályafutásukat, ám úgy érezték, ezt a szakmát lehetne magasabb színvonalon, etikusabban és valódi függetlenség mellett is végezni.

Korábbi munkahelyeiken felmondva 2014-ben kezdték a saját útjukat járni a GRANTIS megalapításával. Ami akkor lehetetlen vállalkozásnak tűnt, azóta az egyik legsikeresebb tanácsadó céggé nőtte ki magát. Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira, itt olvashatod el.

Grantis

„Számomra a GRANTIS”
– munkatársaink a cégről

A GRANTIS főhadiszállása

Tanácsadóink nap mint nap járják az országot, viszont bázisunk Budapesten, ebben az irodában van. Itt tartjuk a rendszeres szakmai oktatásokat, tanácsadóink ügyfeleit parkolóval és friss kávéval várjuk a tárgyalótermeink egyikébe. Itt készülnek az olyan weblapok, mint mondjuk ez is, amit épp olvasol, de ugyanitt működik a marketing, az ügyvitel és a telefonos ügyfélszolgálat is.

1061 Budapest, Paulay Ede utca 65. földszint

Aktuális állásajánlataink

Építsd nálunk karriered!

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
Hálózatépítés helyett egyéni teljesítmény.

Megnézem
Amit biztosítunk:
Havi 15 érdeklődő.
Profi marketing.
MLM helyett egyéni teljesítmény.
Kiszámítható tanácsadói karrier.

SEO SZÖVEGÍRÓ/TARTALOMFELELŐS
Tartalmak tömeggyártása helyett minőségi és mérhető eredmények.

Megnézem
Korrekt fizetés, pontos és határidőben történő elszámolással.
Fiatal, tapasztalt és erősen marketing-szakmai csapat.
Rengeteg adat, cikk, statisztika és tapasztalat áll rendelkezésedre.
Motiváló és kellemes munkakörnyezet.

VÁLLALATI VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÜZLETÁGVEZETŐ
Ha szívesen felépítenél egy kis létszámú szakértői csapatot.

Megnézem
Fix vezetői jövedelem + jutalék
35 tanácsadó és annak 9.000 ügyfele mint címanyag.
Weboldalunkról bejövő ügyfél-megkeresések.
Hosszú távú karrierlehetőség, hogy vezetővé válj.

FULL STACK DEVELOPER
Pénzügyi témájú weboldalak és termékkalkulátorok teljes körű elkészítése és továbbfejlesztése.

Megnézem
Kiemelkedően magas bérezésű, bejelentett teljes állás.
Oktogoni prezstizsiroda japánkerttel, teknősökkel, sok kávéval és egy fiatalos és motivált csapattal.
“Multi-betegségektől” mentes KKV, ahol az ember a legnagyobb érték.
Időszakos home office lehetőség.

HITELKÖZVETÍTŐ
A BankSelect.hu keretein belül nemrégi indítottuk el hitel üzletágunkat, ahova hitelközvetítő partnereket keresünk.

Megnézem
Magas összegű és minden hónapban kiszámítható jövedelem.
Teljes függetlenség banki téren.
Egyedi banki kedvezmények az ügyfeleidnek.
A hitelen kívül a pénzügyi, biztosítási és vállalati igényeket is házon belül ki tudod szolgálni tanácsadóink által.

A tv-ben is találkozhattál velünk:

"Nincs pénzem félretenni" – Így lehet elkezdeni a megtakarítást
Takács László a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője a Duna TV Család-barát című műsorában adott megtakarítási tippeket, annak aki csak most vágna bele az öngondoskodásba.
45 évesen havi 20 ezer Ft-ot félretéve, 10 milliós vagyonunk gyűlik össze
A mostani fizetésének fele lehet a nyugdíja a legtöbb magyar embernek – ez derült ki egy friss kutatásból. Bánfai Zsolt a GRANTIS nyugdíjbiztosítási szakértője arról beszélt a Mokkában, mindez mire lehet elég, és mikortól érdemes elkezdeni spórolni idős korunkra.
A 13. havi nyugdíj valójában a jövő generáció nyugdíját csökkenti?
Sipos Csaba a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője beszélt a TV2 Mokka című műsorában az aktuálisan felmerült nyugdíjkérdésekről, a demográfiai problémákról és a megoldást jelentő öngondoskodásról.

Ezt gondolják rólunk ügyfeleink:

Viktória Szőlősi
2 hónapja
Pálmai Viktor valóban az én igényeimnek megfelelően adott tanácsot.
Mónika Vámos
2 hónapja
Annus Csaba felkészült, tapasztalt, munkájára, feladatára igényes, szakmailag és emberileg is kiváló tanácsadó. Sokat segített a megfelelő pénzügyi döntés meghozatalában, a számomra ideális megtakarítás kiválasztásában. Egyéb pénzügyekkel kapcsolatos ügyintézésben is számíthattam a segítségére, melyet ezúton is köszönök. Jó szívvel ajánlom.
Péter Dobos
Péter Dobos
2 hónapja
Nyári Szidónia volt a tanácsadóm a biztosítási ügyintézésemnél, és bátran mondhatom, hogy gyors, precíz, pontos és segítőkész szakembert ismertem meg a személyében. Bátran ajánlom mindenkinek!
Milan Fehér
Milan Fehér
2 hónapja
Gergely Benő
2 hónapja
Mizsei Zoltán igen magas színvonalon, professzionálisan végzi a munkáját. Több éves üzleti kapcsolatban vagyunk, szívesen fordulok hozzá tanácsért, vagy kötök üzletet rajta keresztül pl. biztosítóval. Más tanácsadó munkáját a cégtől nem ismerem.
Aniko Gede
Aniko Gede
2 hónapja
Dániel Szebényi
2 hónapja
Egy barátom ajánlása révén jutottam el Jablonszky Lászlóhoz. Nagyon elégedett vagyok. Gyakorlatilag egy óra alatt rendet tett a fejemben, és nagyon sokrétű megoldásokat kínált fel mind nyugdíj, mind egyéb megtakarítási formákra számomra is érthető módon. A környezet/iroda nyugodt és jól berendezett, a légkör abszolút baráti, Laci részéről a 100%os figyelem garantált. A kávé nagyon finom 🙂 Csak ajánlani tudom.
Nikoletta Sándor
2 hónapja
Tanácsadómat, Vincze Ramónát lakásbiztosítás céljából kerestem meg. Ramóna naprakész információkkal látott el, és a lehető legjobb/legoptimálisabb csomagokat ajánlotta. Nagyon segítőkész, türelmes. Bármilyen kérdéssel, problémával fordultam hozzá, mindig tudott válaszolni és segíteni. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Tamas Szekely
2 hónapja
Balogh Zoltán Gyors és szekszerű tanácsadás, ügyintézés! Könnyű kommunikáció, Készséges hozzáállás Minimális mellébeszélés (főleg a lényegre koncentrál), nem tolakodó.
Robert Koteles
2 hónapja
Bátran mondhatom ,hogy a Grantis kiemelt tanácsadója Mizsei-Horga Bíborka készen áll bármikor bármiféle szakmai kérdésre,pozitívan tárgyal igazi profi a szakmájában.Rövid idő alatt készítette el a nyugdíjbiztosítási csomagom.Köszönöm ezúton is,bátran ajánlom bárkinek!