Csatlakozz a GRANTIS csapatához!

Helyezzük együtt új alapokra a pénzügyi tanácsadást!

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Egy tanácsadó cég, aminek büszkén
vállalhatod a nevét

Meglehetősen bizalmi szakma a miénk, és ha a pénzügyekről van szó, akkor bizalom terén jelentős hátrányból indulunk. Az évek alatt viszont elértük, hogy a GRANTIS neve egybeforrjon a független és professzionális pénzügyi tanácsadással, amiről több száz ügyfélvélemény tanúskodik az interneten. Ha csatlakozol a GRANTIS csapatához, akkor egy olyan cég részese lehetsz, aminek büszkén felvállalhatod a nevét.

Két fiatal, aki mert nagyot álmodni

A GRANTIS két későbbi alapítója, Deák Ferenc István és Sebestyén András tanácsadó cégeknél kezdték pályafutásukat, ám úgy érezték, ezt a szakmát lehetne magasabb színvonalon, etikusabban és valódi függetlenség mellett is végezni.

Korábbi munkahelyeiken felmondva 2014-ben kezdték a saját útjukat járni a GRANTIS megalapításával. Ami akkor lehetetlen vállalkozásnak tűnt, azóta az egyik legsikeresebb tanácsadó céggé nőtte ki magát. Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira, itt olvashatod el.

Grantis

„Számomra a GRANTIS”
– munkatársaink a cégről

A GRANTIS főhadiszállása

Tanácsadóink nap mint nap járják az országot, viszont bázisunk Budapesten, ebben az irodában van. Itt tartjuk a rendszeres szakmai oktatásokat, tanácsadóink ügyfeleit parkolóval és friss kávéval várjuk a tárgyalótermeink egyikébe. Itt készülnek az olyan weblapok, mint mondjuk ez is, amit épp olvasol, de ugyanitt működik a marketing, az ügyvitel és a telefonos ügyfélszolgálat is.

1061 Budapest, Paulay Ede utca 65. földszint

Aktuális állásajánlataink

Építsd nálunk karriered!

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
Hálózatépítés helyett egyéni teljesítmény.

Megnézem
Amit biztosítunk:
Havi 15 érdeklődő.
Profi marketing.
MLM helyett egyéni teljesítmény.
Kiszámítható tanácsadói karrier.

SEO SZÖVEGÍRÓ/TARTALOMFELELŐS
Tartalmak tömeggyártása helyett minőségi és mérhető eredmények.

Megnézem
Korrekt fizetés, pontos és határidőben történő elszámolással.
Fiatal, tapasztalt és erősen marketing-szakmai csapat.
Rengeteg adat, cikk, statisztika és tapasztalat áll rendelkezésedre.
Motiváló és kellemes munkakörnyezet.

VÁLLALATI VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÜZLETÁGVEZETŐ
Ha szívesen felépítenél egy kis létszámú szakértői csapatot.

Megnézem
Fix vezetői jövedelem + jutalék
35 tanácsadó és annak 9.000 ügyfele mint címanyag.
Weboldalunkról bejövő ügyfél-megkeresések.
Hosszú távú karrierlehetőség, hogy vezetővé válj.

FULL STACK DEVELOPER
Pénzügyi témájú weboldalak és termékkalkulátorok teljes körű elkészítése és továbbfejlesztése.

Megnézem
Kiemelkedően magas bérezésű, bejelentett teljes állás.
Oktogoni prezstizsiroda japánkerttel, teknősökkel, sok kávéval és egy fiatalos és motivált csapattal.
“Multi-betegségektől” mentes KKV, ahol az ember a legnagyobb érték.
Időszakos home office lehetőség.

HITELKÖZVETÍTŐ
A BankSelect.hu keretein belül nemrégi indítottuk el hitel üzletágunkat, ahova hitelközvetítő partnereket keresünk.

Megnézem
Magas összegű és minden hónapban kiszámítható jövedelem.
Teljes függetlenség banki téren.
Egyedi banki kedvezmények az ügyfeleidnek.
A hitelen kívül a pénzügyi, biztosítási és vállalati igényeket is házon belül ki tudod szolgálni tanácsadóink által.

Ügyfélszolgálati munkatárs
Ha szívügyed az ügyfelek támogatása

Megnézem
Korrekt bérezés
Modern iroda a város szívében
Új kihívások, továbbképzések, fejlődési lehetőség
Nyitott fülek az új ötletekre

Pénzügyi szövegíró
Dolgozzunk együtt a nagyobb pénzügyi tudatosságért!

Megnézem
Bejelentett, 8 órás munkaviszony, mert így korrekt
Oktatás, továbbképzések, hogy jobb lehess
Eszközök, hogy megvalósíthasd ötleteidet
Hibrid munkavégzés, hogy hatékony maradj

A tv-ben is találkozhattál velünk:

"Nincs pénzem félretenni" – Így lehet elkezdeni a megtakarítást
Takács László a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője a Duna TV Család-barát című műsorában adott megtakarítási tippeket, annak aki csak most vágna bele az öngondoskodásba.
45 évesen havi 20 ezer Ft-ot félretéve, 10 milliós vagyonunk gyűlik össze
A mostani fizetésének fele lehet a nyugdíja a legtöbb magyar embernek – ez derült ki egy friss kutatásból. Bánfai Zsolt a GRANTIS nyugdíjbiztosítási szakértője arról beszélt a Mokkában, mindez mire lehet elég, és mikortól érdemes elkezdeni spórolni idős korunkra.
A 13. havi nyugdíj valójában a jövő generáció nyugdíját csökkenti?
Sipos Csaba a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője beszélt a TV2 Mokka című műsorában az aktuálisan felmerült nyugdíjkérdésekről, a demográfiai problémákról és a megoldást jelentő öngondoskodásról.

Ezt gondolják rólunk ügyfeleink:

Torsa Réka
Torsa Réka
13napja
Gábor Balázs
14napja
Nyugdíjbiztosítási lehetőségek miatt kerestem fel a Grantist. Balogh Zoltán vette fel velem a kapcsolatot és segített nekem. Felkészült volt, segítőkész és tényleg személyre szóló tanácsadást kaptam. Nem volt könnyű meghoznom a döntést. Minden kérdésemre megkaptam a választ. Remélem, hogy sikerült jó döntést hozni és bízom benne, hogy nyugdíjas koromra is elégedett leszek. Nagyon köszönöm a segítséget!
Márton Váradi
15napja
Kovácsik Tamás volt a tanácsadónk, érthetően elmondott mindent, minden kérdésre normálisan, türelmesen válaszolt. Teljesen profi volt mindenben, emberileg is nagyon szimpatikus, segítőkész, csak jókat tudok írni róla! Csak így tovább!
Norbert Olaj
15napja
Köszönöm Kapitány Andrásnak a nyugdíjproblémámmal kapcsolatban tanúsított szakértelmét. Nem adtam könnyen magamat, ennek ellenére közösen találtuk meg azt amit kerestem. Nélküle, még ma is csak az érdeklődők táborához tartoznék. Nem szerettem volna elhamarkodott véleményt alkotni, de több mint fél év távlatából kijelenthetem, többet kaptam, mint egy termék!!
Dániel Szendrő
15napja
Tisztelettudó, de mégis közvetlen a hangvétel. Maximálisan megkaptam mindazt az információt, amely szükséges volt a tudásbéli hiányosság megszüntetéséhez, az ajánlatok megértéséhez és a kiválasztáshoz. Mindezt gyorsan, hiszen a kapcsolatfelvétel, időpont egyeztetés és a szerződés megkötése között elég rövid idő telt el.
Szilvia Peczné Pankotai
17napja
Nyugdíj-előtakarékossággal kerestem fel a Grantist. Annus Csaba vette fel velem a kapcsolatot mivel nem igazán tudtam mire figyeljek mit is szeretnék 100% tanácsadás ban volt részem, részletesen mutatta be a lehetőségeket elmondtott mindent amit tudom kell. Nagyon lojális türelmes, minden részletre figyel érthető válaszokat kaptam. Ár érték arányban a legjobbat sikerült kiválasztanom. Mivel tetszett az ajánlata a férjemnek is kötöttünk. Nagyon elégedett vagyok a munkájával csak ajánlani tudom.
Szilvia Manek
18napja
Nyugdíjmegtakarítással kapcsolatban kerestünk megoldást. Sipos Viktória lett a tanácsadónk. Nyugodt, kulturált környezetben fogadott és türelmesen, számunkra is érthető módon segített eligazodni és tanácsot adni. Jövőben is számítunk a segítségére ha biztosítási vagy befektetési tanácsra lesz szükségünk.
Berta Tamás
Berta Tamás
18napja
Profi tájékoztatást és segítőkész ügyintézést kaptunk! Pozsár László Vezető tanácsadó kitartó türelemmel és profizmussal vitt végig az úton! Köszönöm és ajánlom mindenkinek!
Zsófia Sári
Zsófia Sári
19napja
Zoltan Schneider
19napja