Csatlakozz a GRANTIS csapatához!

Helyezzük együtt új alapokra a pénzügyi tanácsadást!

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Egy tanácsadó cég, aminek büszkén
vállalhatod a nevét

Meglehetősen bizalmi szakma a miénk, és ha a pénzügyekről van szó, akkor bizalom terén jelentős hátrányból indulunk. Az évek alatt viszont elértük, hogy a GRANTIS neve egybeforrjon a független és professzionális pénzügyi tanácsadással, amiről több száz ügyfélvélemény tanúskodik az interneten. Ha csatlakozol a GRANTIS csapatához, akkor egy olyan cég részese lehetsz, aminek büszkén felvállalhatod a nevét.

Két fiatal, aki mert nagyot álmodni

A GRANTIS két későbbi alapítója, Deák Ferenc István és Sebestyén András tanácsadó cégeknél kezdték pályafutásukat, ám úgy érezték, ezt a szakmát lehetne magasabb színvonalon, etikusabban és valódi függetlenség mellett is végezni.

Korábbi munkahelyeiken felmondva 2014-ben kezdték a saját útjukat járni a GRANTIS megalapításával. Ami akkor lehetetlen vállalkozásnak tűnt, azóta az egyik legsikeresebb tanácsadó céggé nőtte ki magát. Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira, itt olvashatod el.

Grantis

„Számomra a GRANTIS”
– munkatársaink a cégről

A GRANTIS főhadiszállása

Tanácsadóink nap mint nap járják az országot, viszont bázisunk Budapesten, ebben az irodában van. Itt tartjuk a rendszeres szakmai oktatásokat, tanácsadóink ügyfeleit parkolóval és friss kávéval várjuk a tárgyalótermeink egyikébe. Itt készülnek az olyan weblapok, mint mondjuk ez is, amit épp olvasol, de ugyanitt működik a marketing, az ügyvitel és a telefonos ügyfélszolgálat is.

1061 Budapest, Paulay Ede utca 65. földszint

Aktuális állásajánlataink

Építsd nálunk karriered!

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
Hálózatépítés helyett egyéni teljesítmény.

Megnézem
Amit biztosítunk:
Havi 15 érdeklődő.
Profi marketing.
MLM helyett egyéni teljesítmény.
Kiszámítható tanácsadói karrier.

ONLINE TERMÉKMENEDZSER
Multis látszatmarketing helyett valós eredmények.

Megnézem
Adatvezérelt termékmenedzseri vezetői szerep.
Kimagasló alapjövedelem + magas teljesítményarányos jutalék.
Fiatal, elkötelezett és összeszokott csapat.
Gyors visszacsatolás és házon belüli sales csapat.

SEO SZÖVEGÍRÓ/TARTALOMFELELŐS
Tartalmak tömeggyártása helyett minőségi és mérhető eredmények.

Megnézem
Korrekt fizetés, pontos és határidőben történő elszámolással.
Fiatal, tapasztalt és erősen marketing-szakmai csapat.
Rengeteg adat, cikk, statisztika és tapasztalat áll rendelkezésedre.
Motiváló és kellemes munkakörnyezet.

VÁLLALATI VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÜZLETÁGVEZETŐ
Ha szívesen felépítenél egy kis létszámú szakértői csapatot.

Megnézem
Fix vezetői jövedelem + jutalék
35 tanácsadó és annak 9.000 ügyfele mint címanyag.
Weboldalunkról bejövő ügyfél-megkeresések.
Hosszú távú karrierlehetőség, hogy vezetővé válj.

A tv-ben is találkozhattál velünk:

"Nincs pénzem félretenni" – Így lehet elkezdeni a megtakarítást
Takács László a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője a Duna TV Család-barát című műsorában adott megtakarítási tippeket, annak aki csak most vágna bele az öngondoskodásba.
45 évesen havi 20 ezer Ft-ot félretéve, 10 milliós vagyonunk gyűlik össze
A mostani fizetésének fele lehet a nyugdíja a legtöbb magyar embernek – ez derült ki egy friss kutatásból. Bánfai Zsolt a GRANTIS nyugdíjbiztosítási szakértője arról beszélt a Mokkában, mindez mire lehet elég, és mikortól érdemes elkezdeni spórolni idős korunkra.
A 13. havi nyugdíj valójában a jövő generáció nyugdíját csökkenti?
Sipos Csaba a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője beszélt a TV2 Mokka című műsorában az aktuálisan felmerült nyugdíjkérdésekről, a demográfiai problémákról és a megoldást jelentő öngondoskodásról.

Ezt gondolják rólunk ügyfeleink:

Anna Görföl-Tóth
16napja
Kapitány András figyelmes, udvarias, körültekintő és mindenre kiterjedő segítséget nyújtott nyugdíj- és egyéb célú megtakartításhoz, a szerződésig hamar és számomra teljesen kielégítő módon eljutottunk.
Daniella Nesic
17napja
A munkahelyem által szervezett online pénzügyi előadáson ismerkedtem meg a Grantissel. Személyes tanácsadás keretében kerültem Tamáshoz, aki részletesen felmérte az igényeimet, és testhezálló pénzügyi tervezést készített számomra. Megkereste a legmegfelelőbb pénzügyi termékeket, amelyekkel hosszú távú céljainkat meg tudjuk valósítani. Profi és ugyanakkor nagyon emberi, érthető kommunikáció jellemzi Tamást, gyors és hatékony, a jövőben is keresni fogom.
Kovács Olga
Kovács Olga
18napja
Balogh Zoltán tanácsadoval nagyon jó tapasztalataim voltak. A megbeszéléseken kedves, türelmes, kellően informatív és érthető volt számomra, aki nem értek a pénzügyekhez, és tudott a személyes igényeimhez igazodó ajánlatot találni. Amikor hezitáltam, türelmes volt, rugalmasan alakította mindig az igényeimhez a megbeszélés alkalmait, mindig pontosan és gyorsan reagált, a munkája is pontos és precíz. Tüdőt időt szánni rám, ahhoz függően, hogy valóban kielégítő és megnyugtató kereteket teremtsen nekem ebben a számomra ismeretlen pénzügyi befektetés világában.
Róbert Pratser
21napja
Köszönjük Kurdi Ádám úr közreműködését a nyugdíjbiztosítással kapcsolatos teljes körű tájékoztatásról, a szerződéskötés során tett segítőkészségég, gyorsaság és hozzáállás pedig komoly rutinról és hozzáértésről tanúskodik.
Dávid Takács
22napja
Anita Zsiros
23napja
Éva Juhos
Éva Juhos
23napja
Adrián Orosz
23napja
Vincze Ramóna kezeli a biztosításainat évek óta. Amikor problémánk van, gyors és hatékony segítségre számíthatunk, profi, alapos, ügyfélcentrikus. Minden év végén, amikor a szerződések lejárata közeleg, felkészülten, egy újabb verhetetlen konstrukcióval vár minket. Csak ajánlani tudom!
Regina Molnár
24napja
Munkahelyi pénzügyi tanácsadás alkalmával ismertem meg Sipos Csabát és Kapitány Andrást. Sok hasznos tippet kaptunk a pénzügyi útvesztőkben. András segített megtalálni a megfelelő terméket. Nagyon segítőkész és egyénileg foglalkozik az emberrel, figyelembe veszi az adott helyzetet. Ajánlom másnak is a figyelmébe.
Klára Baranyai
24napja
Trefán Attilához fordultam tanácsért egy évvel ezelőtt. Akkor bizonytalan voltam, majd a covid-járvány új helyzetet teremtett. December 22-én határoztam el, hogy mégis belefogok a nyugdíj-előtakarékosságba. Nem is bíztam benne, de még az év vége előtt elindult az előtakarékosság. Gyors, szakszerű, kedves, türelmes tanácsadót ismerhettem meg Trefán Attila személyében. Jómagam nagyon távol állok a pénzügyi tranzakciók világától, nagyon hasznosnak találom a Grantis szolgáltatásait, és másnak is szívesen ajánlom.