Csatlakozz a GRANTIS csapatához!

Helyezzük együtt új alapokra a pénzügyi tanácsadást!

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Egy tanácsadó cég, aminek büszkén
vállalhatod a nevét

Meglehetősen bizalmi szakma a miénk, és ha a pénzügyekről van szó, akkor bizalom terén jelentős hátrányból indulunk. Az évek alatt viszont elértük, hogy a GRANTIS neve egybeforrjon a független és professzionális pénzügyi tanácsadással, amiről több száz ügyfélvélemény tanúskodik az interneten. Ha csatlakozol a GRANTIS csapatához, akkor egy olyan cég részese lehetsz, aminek büszkén felvállalhatod a nevét.

Két fiatal, aki mert nagyot álmodni

A GRANTIS két későbbi alapítója, Deák Ferenc István és Sebestyén András tanácsadó cégeknél kezdték pályafutásukat, ám úgy érezték, ezt a szakmát lehetne magasabb színvonalon, etikusabban és valódi függetlenség mellett is végezni.

Korábbi munkahelyeiken felmondva 2014-ben kezdték a saját útjukat járni a GRANTIS megalapításával. Ami akkor lehetetlen vállalkozásnak tűnt, azóta az egyik legsikeresebb tanácsadó céggé nőtte ki magát. Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira, itt olvashatod el.

Grantis

„Számomra a GRANTIS”
– munkatársaink a cégről

A GRANTIS főhadiszállása

Tanácsadóink nap mint nap járják az országot, viszont bázisunk Budapesten, ebben az irodában van. Itt tartjuk a rendszeres szakmai oktatásokat, tanácsadóink ügyfeleit parkolóval és friss kávéval várjuk a tárgyalótermeink egyikébe. Itt készülnek az olyan weblapok, mint mondjuk ez is, amit épp olvasol, de ugyanitt működik a marketing, az ügyvitel és a telefonos ügyfélszolgálat is.

1061 Budapest, Paulay Ede utca 65. földszint

Aktuális állásajánlataink

Építsd nálunk karriered!

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
Hálózatépítés helyett egyéni teljesítmény.

Megnézem
Amit biztosítunk:
Havi 15 érdeklődő.
Profi marketing.
MLM helyett egyéni teljesítmény.
Kiszámítható tanácsadói karrier.

SEO SZÖVEGÍRÓ/TARTALOMFELELŐS
Tartalmak tömeggyártása helyett minőségi és mérhető eredmények.

Megnézem
Korrekt fizetés, pontos és határidőben történő elszámolással.
Fiatal, tapasztalt és erősen marketing-szakmai csapat.
Rengeteg adat, cikk, statisztika és tapasztalat áll rendelkezésedre.
Motiváló és kellemes munkakörnyezet.

VÁLLALATI VAGYONBIZTOSÍTÁSI ÜZLETÁGVEZETŐ
Ha szívesen felépítenél egy kis létszámú szakértői csapatot.

Megnézem
Fix vezetői jövedelem + jutalék
35 tanácsadó és annak 9.000 ügyfele mint címanyag.
Weboldalunkról bejövő ügyfél-megkeresések.
Hosszú távú karrierlehetőség, hogy vezetővé válj.

FULL STACK DEVELOPER
Pénzügyi témájú weboldalak és termékkalkulátorok teljes körű elkészítése és továbbfejlesztése.

Megnézem
Kiemelkedően magas bérezésű, bejelentett teljes állás.
Oktogoni prezstizsiroda japánkerttel, teknősökkel, sok kávéval és egy fiatalos és motivált csapattal.
“Multi-betegségektől” mentes KKV, ahol az ember a legnagyobb érték.
Időszakos home office lehetőség.

HITELKÖZVETÍTŐ
A BankSelect.hu keretein belül nemrégi indítottuk el hitel üzletágunkat, ahova hitelközvetítő partnereket keresünk.

Megnézem
Magas összegű és minden hónapban kiszámítható jövedelem.
Teljes függetlenség banki téren.
Egyedi banki kedvezmények az ügyfeleidnek.
A hitelen kívül a pénzügyi, biztosítási és vállalati igényeket is házon belül ki tudod szolgálni tanácsadóink által.

A tv-ben is találkozhattál velünk:

"Nincs pénzem félretenni" – Így lehet elkezdeni a megtakarítást
Takács László a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője a Duna TV Család-barát című műsorában adott megtakarítási tippeket, annak aki csak most vágna bele az öngondoskodásba.
45 évesen havi 20 ezer Ft-ot félretéve, 10 milliós vagyonunk gyűlik össze
A mostani fizetésének fele lehet a nyugdíja a legtöbb magyar embernek – ez derült ki egy friss kutatásból. Bánfai Zsolt a GRANTIS nyugdíjbiztosítási szakértője arról beszélt a Mokkában, mindez mire lehet elég, és mikortól érdemes elkezdeni spórolni idős korunkra.
A 13. havi nyugdíj valójában a jövő generáció nyugdíját csökkenti?
Sipos Csaba a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője beszélt a TV2 Mokka című műsorában az aktuálisan felmerült nyugdíjkérdésekről, a demográfiai problémákról és a megoldást jelentő öngondoskodásról.

Ezt gondolják rólunk ügyfeleink:

Andrea Szalkai
20napja
Tamás Áron tanácsadónak köszönhetően a legkedvezőbb életbiztosítást sikerült kiválasztanunk. Az ő szakértelme, kedvessége és segítőkész hozzá állása nélkül nekünk nem siketült volna. Nagyon szépen köszönjük. Remélem még találkozunk.
Tamas Bodi
Tamas Bodi
20napja
(Translated by Google) Áron Tamás (Original) Tamás Áron
Tünde Babtiszta
20napja
Jucus Puskás Attiláné
21napja
Trefán Attila tanácsadó vettem fel velem a kapcsolatot a bejelentkezésem után. Nagyon udvariasan, barátságos hangnemben beszélte meg velem az igényeimnek megfelelő lehetőségeket. Személyisége megnyerő, a későbbiekben is szívesen fordulnék hozzá újabb tanácsért. Úgy érzem nem kell aggódnom, hogy rossz döntést hoztam a kiválasztott szerződés megkötésével. Köszönöm.
Péter Sugár
Péter Sugár
21napja
Nyári Szidónia segített nekem a céljaimnak megfelelő megoldásban. 100% elégedett vagyok és csak ajánlani tudom
Kata Ágoston
21napja
Ildikó Szűrös
23napja
Köszönöm Vincze Ramónának a gondos előkészítést, professzionális és mindenre kiterjedő tájékoztatást az IZYS egészségbiztosítási szerződés megkötése kapcsán. Remélem a szolgáltatás is ilyen magas színvonalú lesz és biztos vagyok abban, hogy Ramóna a továbbiakban is a segítségemre lesz szükség esetén.
Ildikó Csesznák
26napja
Vincze Ramónával kötöttem meg az UNION Insurance Group biztosítónál az egészségbiztosítási szerződésemet, illetve neki köszönhetően leszek tagja 2021. szeptember 1. napjától az IZYS Egészség-és Önsegélyező Pénztárnak (a továbbiakban: egészségpénztár). Teljeskörű tájékoztatást kaptam mind az egészségbiztosítót, mind az egészségpénztárat érintő legfontosabb információkról, a nyújtott szolgáltatásokról, az ügyfelek részéről leggyakrabban felmerülő kérdésekről. Az egészségpénztár vonatkozásában külön felhívta a figyelmemet a netpénztári regisztráció szerepére, továbbá az SZJA visszaigénylés lehetőségére. Minden dokumentumot előkészített számomra, és rendkívül rugalmas volt a személyes egyeztetések időpontját illetően, valamint végtelen türelemmel magyarázott el mindent számomra. Mindenki számára csak ajánlani tudom, mert nem arra törekszik, hogy szimplán szerződést kössön, hanem minden, az adott szerződések kapcsán felmerülő kérdésben igyekszik az ügyfelek segítségére sietni. Csesznák Ildikó Ágnes ügyfél
Viktor Lukacs
27napja
Tanácsadónk, Nyári Szidónia alapos munkát végzett, többféle lehetőséget, opciót kínált, a preferenciáink alapján részletezve mindegyik előnyét, hátrányát és persze költségét, végül sikerült a megfelelőt kiválasztani segítségével, ezúton is köszönjük. Szidónia közvetlen, alapos, ugyanakkor nem tolakodó, a többi termékről is kaptunk ízelítőt, így valószínűleg lesz még közös üzletünk.
Lajos Deák
Lajos Deák
29napja
Teljesen elégedett vagyok az ügyintézéssel.