Csatlakozz a GRANTIS csapatához!

Helyezzük együtt új alapokra a pénzügyi tanácsadást!

Megnézem a nyitott pozíciókat!

Egy tanácsadó cég, aminek büszkén
vállalhatod a nevét

Meglehetősen bizalmi szakma a miénk, és ha a pénzügyekről van szó, akkor bizalom terén jelentős hátrányból indulunk. Az évek alatt viszont elértük, hogy a GRANTIS neve egybeforrjon a független és professzionális pénzügyi tanácsadással, amiről több száz ügyfélvélemény tanúskodik az interneten. Ha csatlakozol a GRANTIS csapatához, akkor egy olyan cég részese lehetsz, aminek büszkén felvállalhatod a nevét.

Két fiatal, aki mert nagyot álmodni

A GRANTIS két későbbi alapítója, Deák Ferenc István és Sebestyén András tanácsadó cégeknél kezdték pályafutásukat, ám úgy érezték, ezt a szakmát lehetne magasabb színvonalon, etikusabban és valódi függetlenség mellett is végezni.

Korábbi munkahelyeiken felmondva 2014-ben kezdték a saját útjukat járni a GRANTIS megalapításával. Ami akkor lehetetlen vállalkozásnak tűnt, azóta az egyik legsikeresebb tanácsadó céggé nőtte ki magát. Ha kíváncsi vagy a teljes sztorira, itt olvashatod el.

Grantis

„Számomra a GRANTIS”
– munkatársaink a cégről

A GRANTIS főhadiszállása

Tanácsadóink nap mint nap járják az országot, viszont bázisunk Budapesten, ebben az irodában van. Itt tartjuk a rendszeres szakmai oktatásokat, tanácsadóink ügyfeleit parkolóval és friss kávéval várjuk a tárgyalótermeink egyikébe. Itt készülnek az olyan weblapok, mint mondjuk ez is, amit épp olvasol, de ugyanitt működik a marketing, az ügyvitel és a telefonos ügyfélszolgálat is.

1061 Budapest, Paulay Ede utca 65. földszint

Aktuális állásajánlataink

Építsd nálunk karriered!

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ
Hálózatépítés helyett egyéni teljesítmény.

Megnézem
Amit biztosítunk:
Havi 15 érdeklődő.
Profi marketing.
MLM helyett egyéni teljesítmény.
Kiszámítható tanácsadói karrier.

ONLINE TERMÉKMENEDZSER
Multis látszatmarketing helyett valós eredmények.

Megnézem
Adatvezérelt termékmenedzseri vezetői szerep.
Kimagasló alapjövedelem + magas teljesítményarányos jutalék.
Fiatal, elkötelezett és összeszokott csapat.
Gyors visszacsatolás és házon belüli sales csapat.

SEO SZÖVEGÍRÓ/TARTALOMFELELŐS
Tartalmak tömeggyártása helyett minőségi és mérhető eredmények.

Megnézem
Korrekt fizetés, pontos és határidőben történő elszámolással.
Fiatal, tapasztalt és erősen marketing-szakmai csapat.
Rengeteg adat, cikk, statisztika és tapasztalat áll rendelkezésedre.
Motiváló és kellemes munkakörnyezet.

A tv-ben is találkozhattál velünk:

"Nincs pénzem félretenni" – Így lehet elkezdeni a megtakarítást
Takács László a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője a Duna TV Család-barát című műsorában adott megtakarítási tippeket, annak aki csak most vágna bele az öngondoskodásba.
45 évesen havi 20 ezer Ft-ot félretéve, 10 milliós vagyonunk gyűlik össze
A mostani fizetésének fele lehet a nyugdíja a legtöbb magyar embernek – ez derült ki egy friss kutatásból. Bánfai Zsolt a GRANTIS nyugdíjbiztosítási szakértője arról beszélt a Mokkában, mindez mire lehet elég, és mikortól érdemes elkezdeni spórolni idős korunkra.
A 13. havi nyugdíj valójában a jövő generáció nyugdíját csökkenti?
Sipos Csaba a GRANTIS nyugdíj előtakarékossági szakértője beszélt a TV2 Mokka című műsorában az aktuálisan felmerült nyugdíjkérdésekről, a demográfiai problémákról és a megoldást jelentő öngondoskodásról.

Ezt gondolják rólunk ügyfeleink:

Zsófia Párdi
1 hónapja
Balázs Gyöngyi nagyon kedves volt, és részletesen tájékoztatott a helyzetről, a lehetőségekről. Jó szívvel ajánlom őt mésnak is mint tanácsadót.
Attila Takács
1 hónapja
Céges egészségügyi biztosítás problémájával kerestem Bánfai Zsolt tanácsadót. Segítsége korrekt volt. Pontosan kidolgozta a különböző, cégünk számára készült javaslatait. A három kiválasztott biztosító ajánlatait részletesen elemezte számomra és így segített kiválasztani a legmegfelelőbbet. A szerződést megkötöttük a kiválasztott biztosítóval. Zsolt végig segítőkész és készséges volt. Munkáját 5-ösre értékelem.
Erzsébet Antal
1 hónapja
Korrekt tájékoztatást kaptam szakszerű tanácsadással.A kapcsolat felvétel,helyzetem megismerése után meggyőző érveket kaptam,mi miért jó nekem.Mivel szándékomban volt a nyugdíjas éveimre gondolva takarékoskodnom,nem sokat gondolkodtam, szerződést kötöttem.Bízom benne jól döntöttem,szeretnék sokáig boldog,kiegyensúlyozott éveket. Úgy gondolom,ezzel részben sikerült megalapoznom azt.
Bednárik Balázs
1 hónapja
Az interneten találtam a GRANTIS-ra, ahonnan Szalai Szabolcs vette fel velem a kapcsolatot. Szabolcs nagyon részletes, pontos, felkészült, szimpatikus tanácsadó. Rajzai és ábrái még könnyebbé teszik az adott témákör jobb átlátását. Bizalommal várom a közös munkát.
Tamás Gergő Szilágyi
2 hónapja
Tamás Áron volt a segítségemre, eligazodni a pénzügyekben. Alapos, precíz, kizárólag ajánlani tudom! Tárgyalásai felépítettek, kommunikációja kiváló, remek szakember!
András Tóth
András Tóth
2 hónapja
Edina Kátai
Edina Kátai
2 hónapja
Az interneten találtam rá a cégre, de nem bántam meg, hogy őket választottam. Az én tanácsadóm Kovácsik Tamás, akit bárkinek szívesen ajánlok, nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját. Pozitív csalódás számomra, hogy nem csak a szerződés megkötéséig érdekeltek a kapcsolattartásban, hanem utána is folyamatosan a segítségünkre állnak.
Travel Platinum
2 hónapja
Rendbe akarom tenni a pénzügyeimet idén, s véletlenül küldtem el az emailcímem a cégnek. Másnap már kontaktáltak is, s találkoztam is Balogh Zoltán úrral. Abszolút profi, megbízható szakembernek tűnt, több lehetőséget felvázolt nekem, tanácsokat adott, segített. Bármi kérdéssel fordulhattam, fordulhatok hozzá.
Dávida Tamás
2 hónapja
2 hónapja