Vezettél már online marketinges csapatot? Lenne számodra egy ajánlatunk!

Pénzügyi tanácsadással foglalkozó cégünk
marketingvezetőt keres budapesti irodájába.

Otthonosan mozogsz az Analyticsben,
a hőtérképet nézed az időjárásjelentés helyett, érted a SEO-t,
a tartalommarketinget, a PPC hirdetéseket,
és képes vagy ezeket egy rendszerben látni?

Szívesen vezetnél egy lelkes marketingcsapatot?

Akkor van egy állásajánlatunk a számodra!

Kik vagyunk, és miért van rád szükségünk?

A GRANTIS egy fiatalokból álló és erősen online marketing centrikus, NEM MLM alapú pénzügyi tanácsadó cég, ahol havonta 600-800 embernek segítünk az öngondoskodásban.

35 fős tanácsadói csapatunk naponta járja az országot, és azokat az ügyfélmegkereséseinket kezelik le, amit a leadszerző rendszerünk és weboldalaink termelnek ki számukra.

A GRANTIS egy tízfős marketingcsapatot alkalmaz, akiknek a feladata, hogy frappáns hirdetéseket, ütős blogposztokat, tartalmas videókat gyártsanak, a tanácsadókat hozzásegítsék a tévészereplésekhez, a sajtóközlemények eljussanak a médiába, és hogy meglévő ügyfelek is elégedettek legyenek.

-> Ezért szükségünk van egy vezető szemléletű marketingszakemberre, aki összefogja a csapatot, olvas a számokból, elemzi a rendelkezésre álló rengeteg adatot, javasol, megvalósít és (csapatával) megvalósíttat, és ezáltal folyamatos növekedést ér el.

Ezek lesznek majd a konkrét feladataid:

  • Lényegében 2 fő dolgod lesz:
    – A forgalom és a konverziós arányok javítása, optimalizálása,
    – A csapatod irányítása.
  • Folyamatosan figyeled, hogy az egyes forgalomszerzési csatornák (SEO, Google Ads, Facebook Ads, Facebook posztok, Youtube, Instagram, PR cikkek, stb.) milyen hatékonysággal szereznek látogatókat.
  • Követed, hogy az egyes landing oldalainkon milyenek a konverziók. Bújod az Analyticset, a HotJart, a CRM rendszerünket, és ez alapján kijelölöd azt az irányt a csapatodnak, ami alapján több és jobb leadet lehetne szerezni.
  • Külső alvállalkozóinkkal és belső csapatunkkal karöltve (szövegíró, SEO specialista, fejlesztő) gondoskodsz a SEO helyezések folyamatos javulásáról, a hirdetési kampányok hatékonyságának javításáról, a tartalomstratégia megvalósításáról, a PR-ról és a brandingről.
  • Versenytársaink naprakész monitorozása és a belső tapasztalataink összevetése után megteszel mindent azért, hogy 3 lépéssel a konkurencia előtt járjunk.

Amit kínálunk neked:

  • Marketingvezetői szerepet egy gyorsan fejlődő pénzügyi KKV-ban (a tavalyi árbevételünk 580 millió Ft volt).
  • Tapasztalattól függően 400–600.000 Ft-os nettó alapbért + magas teljesítményarányos jutalékot.
  • Fiatal, házon belüli marketingcsapatot: szövegíró, videós, fejlesztő, grafikus stb.
  • Külső és belső képzések – szinte bármi olyan, ami a fejlődésed szolgálja.
  • Többéves statisztikákat bocsátunk rendelkezésedre, hogy a döntéseket tényekre tudd alapozni.
  • Egy elfogadó, barátias légkörű céget, ahol a valós eredményeid és emberi értékeid alapján leszel megítélve.

Amit elvárunk tőled:

  • Legalább 3-5 év tapasztalatot marketing-csoportvezetés és leadszerző rendszerek/sales funnelek terén.
  • Erős analitikus beállítottságot, és ezekhez kapcsolódó, legalább haladó szintű szoftverismeretet (Google Analytics, Hotjar, Search console, ismertebb SEO eszközök stb.).
  • PPC hirdetési mutatók ismeretét és jelentéseit. (Google Ads és Facebook Ads).
  • Legalább középszintű angol nyelvtudást.
  • Tudj és akarj csapatban dolgozni.
  • Belső motivációt valós eredmények elérésére és proaktivitást.

Előny, de nem elvárás, ha ezekben is van tapasztalatod:

  • Ha dolgoztál már pénzügyi (banki, biztosítási) területen.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Budapesti, belvárosi irodánkat könnyű megközelíteni, mert a Paulay Ede utcában, az Oktogon mellett található (ez tehát a munkavégzés helye is egyben).
  • A szomszédos Liszt Ferenc téren és Nagymező utcában nagyjából 10-féle ebédmenü közül választhatsz (Menza, Hokedli és társai).
  • Rendszeres home office lehetőség.
  • Időnként elmegyünk csapatépítőzni, ami hol egy balatoni hétvégét jelent, hol csak egy munka utáni sörözést, társasjátékot, VR-t, szabadulószobát…
  • Az iroda udvarában japánkert és kerti tó található (teknősökkel!!). A tetőn céges bulikat, grillezéseket szoktunk tartani, vagy csak szimplán kiülünk munkaidő után beszélgetni.
  • közösségi terünkben időnként filmvetítéseket tartunk.
  • Belső képzéseket biztosítunk, amik lehetnek szakmai kurzusok, de ugyanígy más készségeket is fejleszthetnek (pl. előadástechnika).

Szívesen vinnél sikerre egy lelkes marketingcsapatot?

Akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és korábbi eredményeidet a

karrier@grantis.hu

email címre, és ismerkedjünk meg személyesen is.