A vállalati vagyonbiztosítások szakértője vagy? Gyere hozzánk üzletágvezetőnek!

Pénzügyi tanácsadással foglalkozó cégünk
vállalati vagyonbiztosítási üzletágvezetőt keres
budapesti irodájába.

Legalább 3-5 év vállalati vagyonbiztosítási tanácsadói tapasztalatod van?
Szívesen felépítenél egy kis létszámú szakértői csapatot?
Szeretnél nyugat-európai szintű vezetői bért?

Akkor van egy állásajánlatunk számodra a Grantisnál!

Kik vagyunk, és miért van rád szükségünk?

A Grantis az ország egyik elismert biztosításközvetítéssel és öngondoskodással foglalkozó vállalkozása.

35 tanácsadónk kizárólag az ügyfeleink személybiztosításaival és megtakarításival foglalkoznak országszerte. Nem MLM rendszerben működünk, így biztosítjuk a kimagasló szakmai hozzáértést. A tanácsadóink nem foglalkoznak ügyfeleink azon vállalati biztosításaival, amelyek vagyon típusúak.

Ezen szerződések akvirálását és gondozását egy független szakértő csapatra szeretnénk bízni. Az új vezetőnk kezébe szeretnénk helyezni ennek a csapatnak a felépítését, szakmai és értékesítési vezetését. A vezetői feladatok mellett azt is elvárjuk, hogy kimagasló ügyfélmunkát és szerződésgondozást is végezzen. Erre a vezetői pozícióra keresünk most új munkatársat.

Közel 9.000 ügyféllel rendelkezünk, akiknek jelentős része vagy vállalkozó, vagy érdekelt vállalkozás vezetésében. Elképzelésünk szerint a meglévő tanácsadóink előkészítik az ügyfeleket, hogy nyitottan fogadják a vállalati szakértőt, aki onnantól menedzseli az ügyfélkezelési és szerződéskötési folyamatot.

A cél, hogy mindenki azzal foglalkozzon, amihez a legjobban ért. Van tapasztalunk az ilyen ajánlói módszerben, mert jelenleg más szolgáltatási körben is dolgozunk ilyen felállásban.

Ha tetszik a kihívás, hogy 35 tanácsadónkra támaszkodj ajánlóként, erre építs egy szakértői csapatot, és a GRANTIS-ban hosszú távú vezetői karriert építs, akkor jelentkezz!

Ezek lesznek majd a konkrét feladataid:

  • Tanácsadás, ügyfél- és szerződésgondozás
  • Meglévő tanácsadói csapat integrálása az ajánlói folyamatba
  • Prezentációk tartása
  • Kis létszámú szakértő csapat felépítése
  • Értékesítési aktivitás monitorozása
  • Riport a vezérigazgató felé
  • Együttműködés back office-szal és az értékesítési társterületek vezetőivel

Amit kínálunk neked:

  • Fix vezetői jövedelem + jutalék
  • 35 tanácsadó és annak 9.000 ügyfele mint címanyag
  • Weboldalunkról bejövő ügyfélmegkeresések
  • Hosszú távú karrierlehetőség, hogy vezetővé válj, a GRANTIS meghatározó tagja legyél és kiszámítható nyugat-európai vezetői jövedelemre tegyél szert.

Amit elvárunk tőled:

Szakképzettség:

  • Biztosításközvetítői hatósági vizsga – diploma nem elvárás, de előny
  • Elvégzett értékesítési tréning vagy elsajátított módszertan, amit a napi gyakorlatban használsz
  • Elvégzett vezetői tréning és vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás előny

Tapasztalat:

  • Vállalati vagyonbiztosítási tanácsadói tapasztalat min. 3-5 év
  • Biztosításértékesítési tapasztalat min. 3-5 év
  • Vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Alkusznál vagy többes ügynöknél szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás

Egyéb elvárás:

  • Legyél erkölcsös, asszertív, optimista, és szeresd a munkád!
  • Minimum egy akkora meglévő ügyfélállomány, ami a napi megélhetésed biztosítja
  • Ha saját alkuszcéged van, és felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, mert inkább ügyfelekkel és tanácsadókkal foglalkoznál az ügyvezetői dolgok helyett, és te vagy a legjobb a feladatra, akár céggel együtt is jöhetsz hozzánk.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó
  • Saját mobiltelefon
  • Saját laptop

Mi a munkavégzésed helye?

Budapesti irodánkban fogsz dolgozni, de ügyfélakvirálás esetén az ország egész területén rendelkezésre kell állnod.

Amire nálunk számíthatsz:

  • Budapesti, belvárosi irodánkat könnyű megközelíteni, mert a Paulay Ede utcában, az Oktogon mellett található.
  • A szomszédos Liszt Ferenc téren és Nagymező utcában nagyjából 10-féle ebédmenü közül választhatsz (Menza, Hokedli és társai).
  • Home office lehetőség.
  • Időnként elmegyünk csapatépítőzni, ami hol egy balatoni hétvégét jelent, hol családi napot a Duna mellett.
  • Az iroda udvarában japánkert és kerti tó található. A tetőn céges bulikat, grillezéseket szoktunk tartani.
  • közösségi terünkben időnként filmvetítéseket tartunk.
  • Belső képzéseket biztosítunk, amik lehetnek szakmai kurzusok, de ugyanígy más készségeket is fejleszthetnek (pl. előadástechnika).

Szeretnéd, ha minden támogatást megkapnál, hogy kizárólag vagyonbiztosításokkal foglalkozhass?

Akkor küldd el fényképes önéletrajzodat és korábbi eredményeidet a

vagyonbiztositas-karrier@grantis.hu

email címre, és ismerkedjünk meg személyesen is!